• Pierwszy i najlepszy na świecie

  długopis 3D

Poznaj 3Doodlera

 • wynalazek width=230
  Pióro do druku 3D zostało wynalezione przez producenta 3Doodler i wprowadzone na Kickstarter w 2013 roku
 • kreacja width=230
  Stworzono dwa główne rodzaje filamentu, aby zaspokoić potrzeby zarówno młodych, jak i dorosłych twórców
 • rozwój width=230
  Opracowano trzy linie produktów, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom

sale

Poznaj 3Doodlera

 • wynalazek width=230
  Pióro do druku 3D zostało wynalezione przez producenta 3Doodler i wprowadzone na Kickstarter w 2013 roku
 • kreacja width=230
  Stworzono dwa główne rodzaje filamentu, aby zaspokoić potrzeby zarówno młodych, jak i dorosłych twórców
 • rozwój width=230
  Opracowano trzy linie produktów, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom

Drukarka 3D w formie długopisu 3Doodler

Drukarki 3D to coraz popularniejsze rozwiązania – głównie dzięki wygodzie tworzenia nowych, trójwymiarowych rzeczy. Co jednak by było, gdyby możliwości drukarki 3D zamknąć w formie poręcznego i wygodnego długopisu? Coś, co można byłoby nazwać niemalże magią lub po prostu – świetną zabawą. Magiczny długopis 3Doodler pozwala kreować w prosty sposób własne konstrukcje trójwymiarowe. Rysuj w trzech wymiarach i baw się nowymi możliwościami, jakie dają innowacyjne długopisy 3D – to więcej niż drukarka 3D!

Długopisy do rysowania 3Doodler to najlepsze długopisy 3D dostępne na rynku. Bezpieczne i wygodne w obsłudze są idealne tak dla dzieci, jak i osób początkujących. W naszej ofercie znajdują się również propozycje dla profesjonalistów, którzy tworzą odręczne modele 3D. To właśnie producent 3Doodler wynalazł pióro do druku i wprowadził je na rynek. Wybierając magiczne długopisy 3D od 3Doodler wybierasz gwarancję najwyższej jakości. Wszystkie długopisy 3D z wkładami – niezależnie od stopnia zaawansowania użytkownika – są solidne, wytrzymałe i dają wysoki poziom kontroli.

Zaletą magicznego długopisu 3D jest jego niezawodność, bezpieczeństwo, ale także – innowacyjność. Technologie zastosowane przy tworzeniu naszych długopisów to prekursorskie rozwiązania w branży drukarek 3D w formie długopisów. Jakość długopisu 3D pozwala wykorzystywać go tak zawodowo – do tworzenia skomplikowanych modeli trójwymiarowych, jak i amatorsko – do dobrej zabawy lub jako rozwijająca i twórcza aktywność dla dzieci.

W naszej propozycji znajdują się nie tylko same długopisy 3D, ale również wszystkie potrzebne do nich elementy dodatkowe – jak wkłady do długopisu 3D. Wkłady do długopisów 3Doodler są przyjazne dla środowiska naturalnego, a ich różnorodność pozwala tworzyć kolorowe modele trójwymiarowe! W naszej ofercie znaleźć można ciekawe zestawy z wkładami do długopisu 3Doodler. Zestawy różnią się wnętrzem – w niektórych znajdują się nie tylko długopisy 3D i wkłady do nich, ale również szablony DoodleBlock czy przewodnik do rozwiązywania problemów.

Rozwijaj kreatywność i twórz niesamowite modele trójwymiarowe z użyciem naszych długopisów do rysowania 3D!

3Doodler Start width=230

Długopis 3D dla dzieci – długopis 3Doodler Start+

Plastik wydobywający się z długopisu 3D 3Doodlera Start+ (rekomendowany długopis 3D również dla początkujących!) jest ciepły, ale nie gorący. Dlatego po wysunięciu się wkładu długopisu Doodler dziecko może w bezpieczny i swobodny sposób kształtować wkład rękoma. 3Doodler Start+ najbardziej polecamy jako długopis 3D dla dzieci oraz długopis 3D na start. Załączone do długopisu 3D Start+ EKO-wkłady zostały specjalnie zaprojektowane tak, aby były ich użytkownie przez dzieci było całkowicie pozbawione ryzyka poparzenia.

EKO-wkłady do magicznego długopisu 3Doodlera Start+ zostały wykonane z bezpiecznych, nietoksycznych, wolnych od BPA i całkowicie biodegradowalnych materiałów. Po pełnym naładowaniu długopis 3Doodler Start+ będzie działać bezprzewodowo przez 45-60 minut. Oczywiście możesz nadal go używać, gdy jest podłączony do zasilania.

Długopis do rysowania 3D – długopis 3Doodler Create Plus

Podwójny napęd, większa trwałość, jeszcze lepsza kontrola i nowy poziom jakości – to wszystko cechuje nasz kolejny długopis do rysowania 3D – długopis 3Doodler Create Plus.

Dzięki podwójnemu napędowi, nowy długopis 3Doodler Create Plus zapewnia wyjątkowo płynne drukowanie. Udoskonalenia obejmują większą trwałość, mniejsze ryzyko zapychania się dyszy i lepszą kontrolę prędkości w przypadku pracy na dużych powierzchniach lub przy skomplikowanych szczegółach. Nasz magiczny długopis do rysowania 3D to zapewnia całkowicie nowy sposób drukowania – wystarczy kliknąć aby wytoczyć wkład. Sam filament do długopisu 3D szybko twardnieje, dzięki czemu możliwe jest rysowanie w trybie 3D – odręczne oraz za pomocą szablonu.

Długopis do rysowania 3D 3Doodler Create Plus jest przyjazny dla początkujących – dlatego osoba użytkująca ten długopis 3D nie musi odznaczać się żadnymi specjalnymi umiejętnościami. Sprawia to, że Create Plus to idealny prezent dla każdego, kto kocha tworzyć! Niemal wszyscy mogliby czerpać niesamowitą zabawę z korzystania z magicznego długopisu 3D.

Długopis do rysowania 3D Create Plus odznacza się najwyższa jakością konstrukcji i zastosowanych mechanizmów. Do tworzenia długopisem 3Doodler wykorzystasz najbezpieczniejsze nietoksyczne filamenty ABS i Flexy, wykonane w USA, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii.

3Doodler Create width=230
3Doodler Pro width=230

Najlepszy długopis 3D – profesjonalny długopis 3Doodler PRO+

3Doodler PRO + to najbardziej zaawansowany i pierwszy na świecie profesjonalny długopis do druku 3D od producenta oryginalnych długopisów do druku 3D. Najlepszy długopis 3D – długopis 3Doodler PRO+ został zaprojektowany, aby sprostać wymaganiom i ambicjom kreatywnych profesjonalistów - architektów, inżynierów, projektantów, artystów i nie tylko. Długopis 3Doodler PRO+ to nieocenione narzędzie do prototypowania, naprawy i projektowania dotykowego, jak żadne inne, umożliwiające efektywne przekazywanie unikalnej wizji twórczej w formie 3D.

Szeroki zakres ustawień oznacza, że 3Doodler PRO+ to najlepszy długopis do druku 3D, który jest w stanie w pełni wykorzystywać specjalne materiały, takie jak drewno, nylon, brąz i miedź. Dzięki wstępnie ustawionej temperaturze i wytłaczaniu, 3Doodler PRO+ jest łatwy w użyciu, ale wszechstronny, a dzięki trybowi niestandardowemu umożliwia precyzyjne dostrojenie pracy w oparciu o używany materiał.

SZCZEGÓLNIE POLECAMY

No more products found!