Filament 3Doodler PRO, Miedź, 25szt., 3DP-COPPER-25

Filament 3Doodler PRO, Miedź, 25szt., 3DP-COPPER-25

24,35 USD
Produkt zostanie wysłany w ciągu 24h
Zestaw zawiera 25 sztuk filamentu
Ilość

100% secure payments
Filament 3Doodler PRO, miedź
Filament 3Doodler PRO, Miedź, 3mm, 25 sztuk
Kod produktu: 3DP-COPPER-25

Filament 3Doodler PRO, miedź
Zapasowe wkłady do 3Doodler'a są obowiązkowym elementem do zapewnienia ciągłej satysfakcji z długopisu 3D i zabawy, jaką gwarantuje swoim posiadaczom.
W zestawie znajduje się 25 sztuk wkładów dodatkowych METAL do długopisu 3Doodler (wersja PRO i Create+), wykonanych z miedzi.
Wkłady nie są kompatybilne z 3Doodler’em wersja Create, 2.0, 1.0 i Start.

Filament 3Doodler PRO, miedź
Cechy charakterystyczne
  • Wykonane z prawdziwej miedzi
  • Pozwalają stworzyć solidne struktury, które mogą być polerowane lub szlifowane dla uzyskania większego połysku
  • Zalecana temperatura pracy: 180°C (356°F)
  • Zalecana prędkość: 3-5
Dane techniczne
  • Długość wkładu: 254mm
  • Średnica wkładu: 3mm
  • Długość pojedynczego wkładu po przetopieniu: 2.5m
  • Wymiary opakowania: 262x87x3mm
  • Waga opakowania: 122g

Filament 3Doodler PRO, miedź
3Doodler PRO to najbardziej zaawansowany długopis 3D stworzony przez prekursora w dziedzinie ręcznego druku 3D, twórcę pierwszego na świecie oryginalnego długopisu do przestrzennego rysowania 3Doodler. Został zaprojektowany, aby sprostać wymaganiom i ambicjom twórczych profesjonalistów - architektów, inżynierów, projektantów, artystów i wielu innych. Jest nieocenionym narzędziem do tworzenia prototypów i modeli. Pozwala efektywnie przedstawić swoją unikalną wizję twórczą w formie 3D.
Szeroki zakres materiałów operacyjnych oznacza, że 3Doodler PRO jest jedynym profesjonalnym długopisem do druku 3D. Jest przystosowany do wykorzystywania materiałów specjalistycznych, takich jak drewno, nylon, brąz i miedź. 3Doodler PRO jest też kompatybilny z tworzywami sztucznymi: ABS, PLA i FLEXY.
3Doodler PRO roztapia filament. Korzystając z silnika oraz przekładni popycha go w kierunku gorącej dyszy. Proces ten nazywany jest wytłaczaniem. Po wytłoczeniu materiał twardnieje niemal natychmiast, dzięki czemu możemy rysować zarówno na powierzchni, jak i w powietrzu. Posiada 2 pokrętła, które pozwalają na płynne dostosowanie odpowiedniej temperatury i prędkości dla danego rodzaju materiału oraz wiatraczek do szybkiego chłodzenia filamentów.

Filament 3Doodler PRO, miedź
3Doodler jest jednym z tych fantastycznych pomysłów, które wydają się tak oczywiste, z perspektywy czasu, że trudno uwierzyć, iż dopiero teraz są realizowane.

Założenie jest proste: długopis rysuje roztopionym filamentem, co daje możliwość budowania obiektów 3D w taki sam sposób, jak drukarka 3D, ale bez tworzenia modeli komputerowych.

Obsługa długopisu 3Doodler jest niesamowicie prosta. Aby rozpocząć kreatywną zabawę wystarczy umieścić wybrany kolor filamentu w prowadnicy i po chwili możesz już zacząć tworzyć. Ogranicza Cię tylko Twoja pomysłowość!

Tworzenie za pomocą druku 3D nigdy wcześniej nie było tak proste i przyjemne!!!

3Doodler
3DP-COPPER-25
2017-10-23

Akcesoria

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.